http://safe.wz.cz/
AUKRO
Home  
 
 
 AUKRO - největší internetová aukční síň u nás

Aukro je internetový trh, kde můžete prodávat a nakupovat různé nepřeberné druhy zboží formou aukce. Můžete zde najít předměty, které jste už dlouho hledali. Můžete prodat věci, které už dávno nepotřebujete. Díky Aukru poznáte nové přátele. Aukro je internetový projekt, ve kterém můžete velmi snadno prodat své již nepotřebné věci nebo naopak můžete levně nakoupit zboží, za které byste v klasickém obchodě zaplatili několikanásobně vyšší částku. V každém případě se jedná o velmi zajímavou službu. Já sám Aukro v plném rozsahu využívám.

Zaregistrovat se v Aukru může každá osoba České republiky (Slovenské republiky).

Registrace je zcela zdarma a trvá pár minut. Při aktivaci musíte uvést Vaši poštovní adresu, na kterou Vám bude zaslán zdarma poštou kód, který slouží k plné aktivaci (ověření správnosti Vaší adresy). Po zadání aktivačního kódu ve svém účtu se stáváte plnohodnotným uživatelem a můžete v celém rozsahu využívat službu AUKRO.

Registrace je zcela zdarma a kromě aktivačního kódu na Váš mail ani poštovní adresu nebudou chodit žádné reklamy, ani nabídky. Diskrétnost  je zcela zaručena.

Aukro.cz

MÁTE VLASTNÍ WEBOVÉ STRÁNKY? 
JE TADY JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST PRO VÁS: PARTNERSKÝ PROGRAM AUKRO

Partnerský Program umožňuje každému propagovat Aukro pomocí bannerů, vyhledávacích panelů, či textových odkazů umístěných na jeho WWW stránkách. Pokaždé, když někdo klikne na reklamní plochu, zaregistruje se a plně aktivuje svůj účet, dostanete od Aukra za každého takového uživatele celých 150 Kč. Navíc budete dostávat odměnu ve výši 30 % z částky rovnající se celkové výši poplatků za využívání služeb Aukra uhrazených Doporučeným uživatelem ve prospěch Aukra v průběhu 12 měsíců.

Na rozdíl od mnoha různých společností, které jen slibují platby, Aukro skutečně svým Partnerům platí. Tuto společnost vřele doporučuji! Pak již můžete jen očekávat tento dopis od Vaší banky.

Pokud Vás zde uvedené informace zaujaly a chtěli byste prodávat či nakupovat na Aukru,  případně začít vydělávat v Partnerském programu projektu AUKRO, klikněte na banner nad tímto odstavcem a na hlavní straně se ZDARMA zaregistrujete.

Vaše cesta úspěšným obchodováním na internetu může začít!

Aktualizováno 8.7.2008 ve 13:00