mse.com

 www.gpz.cz   »   Žádost o proměření GPZ   »   Homepage   »   Zpět (back)

Elektrosmog (Zajímavosti a novinky)

 

TOPlistAlergie na WiFi záření

Alergii může dnes člověk získat na cokoliv. Před dvaceti lety bylo plno lidí alergických na komunisty, dnes se objevují jiné alergie, které jsou mnohem podivnější a mohou život pěkně ztrpčit. Steve Miller, hudebník z hrabství Cornwall, údajně získal alergii na WiFi záření. To dnes zahlcuje prostor obývaný lidmi ve stále větší míře. Před vlnami, které šíří bezdrátový internet nebude zanedlouho úniku.

Při pobytu v místnosti či jiných prostorech s WiFi cítí Miller údajně nevolnost, dezorientaci a závratě. Kvůli vážné alergii nemůže cestovat vlakem, pobývat v hotelu či si vyrazit do ulic centra, tam všude se totiž potkává s vysokým elektrosmogem a vlnami WiFi. Steve patří ke dvěma procentům alergiků, kteří jsou citliví na elektromagnetické záření.

„Připadám si jako exulant na své vlastní planetě. Je téměř nemožné najít místo, kde dnes není wi-fi. Když bych si chtěl dát pivko, musím jet tři míle (4,8 km) do jediné hospody v širokém okolí, kde nemají wi-fi. Nemůžu jít ani nakupovat do obchodu, protože velká většina z nákupních center na mě působí. Když někam vyrazím, pořád cítím wi-fi a musím utéct pryč,“ stěžoval si Miller pro britský The Sun.

Dříve se Steve živil jako úspěšný dýdžej a hrál třeba v klubu Pacha na Ibize. Jenže jakmile získal alergii na wi-fi, jeho práce ho začala ohrožovat na životě a dokonce se musel rozloučit s cestováním letadly a pobytem v hotelích. Dnes žije ve vesnici v obci Falmouth v hrabství Cornwall. Bezpečí mu poskytuje dům se silnými granitovými zdmi, kam za ním nemůže elektrosmog ani jiné záření.

 


Copyright © 2004-20011 VDČH, zdroj: Internet

Měření geopatogenních zón ve Vaší domácnosti